ПАТ "УКРВТОРЧОРМЕТ" ЄДРПОУ 00191483 Вінницький цех

Поштова адреса: 21011 Вінницька область, м. Вінниця вулиця Ватутіна, 1

E-mail: ukrvtorchormet.vn@gmail.com

Телефон: +38(098)11-88-9-88


Умови використання ("Умови")

Наші Умови використання востаннє оновлено 1/02/2022

Будь ласка, уважно прочитайте ці положення та умови перед використанням нашого Сервісу.

Тлумачення та визначення

Інтерпретація

Слова, початкова літера яких пишеться з великої, мають значення, визначені за наступних умов. Наведені нижче визначення мають однакове значення незалежно від того, чи з’являються вони в однині чи в множині.

Визначення

Для цілей цих Умов використання:

Підтвердження

Це Умови використання, що регулюють використання цієї Служби, та угода, яка діє між Вами та Компанією. Ці Умови використання визначають права та обов’язки всіх користувачів щодо використання Сервісу.

Ваш доступ до Сервісу та його використання залежить від того, чи ви приймаєте ці Умови використання та дотримуєтеся їх. Ці Умови використання застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ до Сервісу або користуються ним.

Отримуючи доступ до Сервісу або використовуючи його, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов використання. Якщо Ви не згодні з будь-якою частиною цих Умов використання, Ви не можете отримати доступ до Сервісу.

Ви заявляєте, що вам виповнилося 18 років. Компанія не дозволяє особам, які не досягли 18 років, користуватися Сервісом.

Ваш доступ до Сервісу та його використання також залежить від того, чи ви приймаєте та дотримуєтеся Політики конфіденційності Компанії. Наша Політика конфіденційності описує наші політики та процедури щодо збору, використання та розголошення Вашої особистої інформації під час використання Програми чи Веб-сайту, а також розповідає про Ваші права на конфіденційність та про те, як закон захищає Вас. Будь ласка, уважно прочитайте нашу політику конфіденційності перед використанням нашого сервісу.

Облікові записи користувачів

Коли ви створюєте обліковий запис у нас, ви повинні надати нам точну, повну та актуальну інформацію в будь-який час. Якщо цього не зробити, це означає порушення Умов, що може призвести до негайного припинення дії Вашого облікового запису в Нашому Сервісі.

Ви несете відповідальність за збереження пароля, який Ви використовуєте для доступу до Сервісу, а також за будь-які дії або дії під Вашим паролем, незалежно від того, чи є Ваш пароль на нашому Сервісі чи в Сторонній Службі соціальних мереж.

Ви погоджуєтеся не розголошувати свій пароль жодній третій стороні. Ви повинні повідомити Нас негайно, коли дізнаєтесь про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання Вашого облікового запису.

Ви не можете використовувати як ім’я користувача ім’я іншої фізичної чи юридичної особи чи ім’я, яке не доступне для використання на законних підставах, ім’я чи торгову марку, на які поширюються будь-які права іншої особи чи організації, крім вас, без відповідного дозволу, або ім’я, яке інакше образливі, вульгарні чи непристойні.

Зміст

Ваше право публікувати вміст

Наша служба дозволяє публікувати вміст. Ви несете відповідальність за Вміст, який ви публікуєте в Сервісі, включаючи його законність, надійність і відповідність.

Публікуючи Вміст у Сервісі, Ви надаєте нам право та ліцензію на використання, зміну, публічне виконання, публічний показ, відтворення та розповсюдження такого Вмісту в Сервісі та через нього. Ви зберігаєте всі свої права на будь-який Вміст, який ви надсилаєте, публікуєте або відображаєте на або через Службу, і ви несете відповідальність за захист цих прав. Ви погоджуєтеся з тим, що ця ліцензія надає нам право надавати Ваш Вміст іншим користувачам Сервісу, які також можуть використовувати Ваш Вміст відповідно до цих Умов.

Ви заявляєте та гарантуєте, що: (i) Контент є вашим (ви володієте ним) або ви маєте право використовувати його та надавати нам права та ліцензію, передбачені цими Умовами, та (ii) розміщення вашого Контенту на або через Сервіс не порушує права на конфіденційність, публічність, авторські права, договірні права чи будь-які інші права будь-якої особи.

Обмеження вмісту

Компанія не несе відповідальності за вміст користувачів Сервісу. Ви чітко розумієте та погоджуєтеся з тим, що несете повну відповідальність за Вміст і за всю діяльність, що відбувається під вашим обліковим записом, незалежно від того, чи зроблено це вами або будь-якою третьою особою, яка використовує ваш обліковий запис.

Ви не можете передавати будь-який Контент, який є незаконним, образливим, засмучуючим, призначеним для огиди, погроз, наклепницьких, наклепницьких, непристойних чи інших неприйнятних. Приклади такого несприятливого Вмісту включають, але не обмежуються цим:

Компанія залишає за собою право, але не зобов'язання, на власний розсуд визначати, чи є будь-який Контент відповідним і відповідає цим Умовам, відхиляти або видаляти цей Контент. Крім того, Компанія залишає за собою право форматувати та редагувати, а також змінювати спосіб будь-якого Контенту. Компанія також може обмежити або скасувати використання Служби, якщо Ви публікуєте такий несприятливий Вміст. Оскільки Компанія не може контролювати весь вміст, розміщений користувачами та/або третіми сторонами на Сервісі, ви погоджуєтеся використовувати Сервіс на свій власний ризик. Ви розумієте, що, використовуючи Службу, ви можете потрапити до вмісту, який ви можете вважати образливим, непристойним, неправильним або неприйнятним, і ви погоджуєтеся з тим, що ні за яких обставин Компанія не несе жодної відповідальності за будь-який вміст, включаючи будь-які помилки або упущення в будь-який вміст або будь-яку втрату чи пошкодження будь-якого роду, завдані в результаті використання вами будь-якого вмісту.

Резервні копії вмісту

Незважаючи на те, що виконується регулярне резервне копіювання Вмісту, Компанія не гарантує відсутність втрати або пошкодження даних.

Пошкоджені або недійсні точки резервного копіювання можуть бути викликані, без обмежень, вмістом, пошкодженим перед створенням резервної копії або зміненим під час виконання резервного копіювання.

Компанія надасть підтримку та спробує усунути будь-які відомі чи виявлені проблеми, які можуть вплинути на резервне копіювання Вмісту. Але Ви визнаєте, що Компанія не несе жодної відповідальності, пов’язаної з цілісністю Вмісту або неможливістю успішного відновлення Вмісту до стану, придатного для використання.

Ви погоджуєтеся зберігати повну та точну копію будь-якого Вмісту в місці, незалежному від Служби.

Політика щодо авторських прав

Порушення інтелектуальної власності

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших. Наша політика – відповідати на будь-які претензії щодо того, що Вміст, розміщений у Сервісі, порушує авторські права чи інші права інтелектуальної власності будь-якої особи.

Якщо ви є власником авторських прав або уповноважений від його імені, і ви вважаєте, що захищений авторським правом твір був скопійований таким чином, що є порушенням авторських прав, яке відбувається через Службу, ви повинні надіслати своє повідомлення в письмовій формі до уваги нашого агента з авторських прав електронною поштою (ukrvtorchormet.vn@gmail.com) і включити у своє повідомлення детальний опис ймовірного порушення.

Ви можете бути притягнені до відповідальності за збитки (включаючи витрати та гонорар адвоката) за неправдиву інформацію про те, що будь-який Контент порушує ваші авторські права.

Повідомлення про захист авторських прав у цифрову епоху та процедура DMCA для позовів про порушення авторських прав

Ви можете надіслати сповіщення відповідно до Закону про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA), надавши нашому агенту з авторських прав таку інформацію в письмовій формі (додаткову інформацію див. у 17 USC 512(c)(3)):

Ви можете зв’язатися з нашим агентом з авторських прав електронною поштою (ukrvtorchormet.vn@gmail.com). Отримавши сповіщення, Компанія на власний розсуд вживе будь-яких дій, які вона вважатиме доцільними, включаючи видалення оскаржуваного вмісту із Сервісу.

Інтелектуальна власність

Сервіс та його оригінальний вміст (за винятком Вмісту, наданого Вами або іншими користувачами), функції та функціональні можливості є і залишаться виключною власністю Компанії та її ліцензіарів.

Сервіс захищений авторським правом, торговельною маркою та іншими законами як країни, так і зарубіжних країн.

Наші торгові марки та фірмовий стиль не можуть використовуватися у зв’язку з будь-яким продуктом або послугою без попередньої письмової згоди Компанії.

Ваші відгуки про нас

Ви передаєте всі права, право власності та інтереси щодо будь-яких відгуків, які надаєте Компанії. Якщо з будь-якої причини таке призначення є неефективним, Ви погоджуєтеся надати Компанії невиключне, безстрокове, безвідкличне, безоплатне, всесвітнє право та ліцензію на використання, відтворення, розголошення, субліцензування, розповсюдження, зміну та використання такого Відгуку без обмеження.

Посилання на інші веб-сайти

Наш Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти або послуги, які не належать або не контролюються Компанією.

Компанія не контролює вміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб-сайтів або послуг і не несе відповідальності за них. Ви також визнаєте та погоджуєтеся з тим, що Компанія не несе відповідальності або відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки або збитки, спричинені чи нібито спричинені використанням або залежністю від будь-якого такого вмісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які такі веб-сайти чи служби.

Ми настійно радимо вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх веб-сайтів або служб, які ви відвідуєте.

Припинення

Ми можемо припинити або призупинити дію вашого облікового запису негайно, без попереднього повідомлення або відповідальності, з будь-якої причини, в тому числі, без обмежень, якщо ви порушите ці Умови використання.

Після припинення дії ваше право на використання Сервісу негайно припиняється. Якщо Ви бажаєте припинити дію свого облікового запису, Ви можете просто припинити використання Сервісу.

Обмеження відповідальності

Незважаючи на будь-які збитки, які ви можете понести, вся відповідальність Компанії та будь-якого з її постачальників згідно з будь-яким положенням цих Умов і ваш виключний засіб правового захисту за все вищезазначене обмежується сумою, фактично сплаченою вами через Службу, або 100 дол. якщо Ви нічого не купували через Сервіс.

У максимальній мірі, дозволеній чинним законодавством, ні в якому разі Компанія або її постачальники не несуть відповідальності за будь-які особливі, випадкові, непрямі або непрямі збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитки від втрати прибутку, втрату даних або іншу інформацію, для перерви в бізнесі, травми, втрати конфіденційності, пов’язаної з або будь-яким чином пов’язаної з використанням або неможливістю використання Служби, стороннього програмного забезпечення та/або обладнання третьої сторони, що використовується зі Службою, або в іншому випадку у зв’язку з будь-яким положенням цих Умов), навіть якщо Компанію або будь-якого постачальника було повідомлено про можливість таких збитків, і навіть якщо засіб правового захисту не досягає своєї основної мети.

Деякі штати не дозволяють виключення неявних гарантій або обмеження відповідальності за випадкові чи непрямі збитки, а це означає, що деякі з наведених вище обмежень можуть не застосовуватися. У цих штатах відповідальність кожної із сторін буде обмежена в найбільшій мірі, дозволеній законом.

Відмова від відповідальності «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНО».

Послуга надається Вам «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНО» та з усіма несправностями та дефектами без будь-яких гарантій. У максимальній мірі, дозволеній чинним законодавством, Компанія від свого імені та від імені своїх Афілійованих осіб, своїх та їх відповідних ліцензіарів і постачальників послуг прямо відмовляється від будь-яких гарантій, будь то прямі, неявні, передбачені законом чи іншим чином, щодо Послуги, включаючи всі неявні гарантії товарності, придатності для певної мети, права власності та непорушення прав, а також гарантії, які можуть виникнути в ході операцій, виконання, використання або торгової практики. Без обмеження вищесказаного, Компанія не надає жодних гарантій чи зобов’язань і не дає жодних заяв про те, що Служба відповідатиме вашим вимогам, досягатиме будь-яких намічених результатів, буде сумісною чи працювати з будь-яким іншим програмним забезпеченням, додатками, системами чи послугами, працювати без перерви, відповідати будь-яким стандартам продуктивності чи надійності або бути безпомилковим, або що будь-які помилки чи дефекти можуть або будуть виправлені.

Не обмежуючи вищесказане, ні Компанія, ні будь-який з постачальників компанії не робить жодних заяв або гарантій будь-якого роду, явних або неявних: (i) щодо функціонування або доступності Служби, або інформації, вмісту, матеріалів або продуктів включені до нього; (ii) що Послуга буде безперервною або без помилок; (iii) щодо точності, надійності або актуальності будь-якої інформації чи вмісту, наданого через Службу; або (iv) що Служба, її сервери, вміст або електронні листи, надіслані від або від імені Компанії, не містять вірусів, скриптів, троянських коней, хробаків, зловмисного програмного забезпечення, бомб із затримкою дії та інших шкідливих компонентів.

Деякі юрисдикції не допускають виключення певних типів гарантій або обмежень відповідних законодавчих прав споживача, тому деякі або всі вищезазначені виключення та обмеження можуть не застосовуватися до вас. Але в такому випадку виключення та обмеження, викладені в цьому розділі, застосовуються в найбільшій мірі, що підлягає виконанню відповідно до чинного законодавства.

Правом, що регулює

Закони країни, за винятком колізійних норм, регулюють ці Умови та використання вами Сервісу. Використання вами Програми також може регулюватися іншим місцевим, державним, національним або міжнародним законодавством.

Вирішення суперечок

Якщо у вас виникли якісь занепокоєння або суперечки щодо Служби, ви погоджуєтеся спершу спробувати вирішити спір неформально, зв’язавшись з Компанією.

Для користувачів Європейського Союзу (ЄС).

Якщо ви є споживачем Європейського Союзу, ви отримаєте користь від будь-яких обов’язкових положень законодавства країни, в якій ви проживаєте.

Дотримання законодавства США

Ви заявляєте та гарантуєте, що (i) ви не перебуваєте в країні, яка підпадає під ембарго уряду Сполучених Штатів або яка була визначена урядом Сполучених Штатів як країна, що підтримує терористи, і (ii) ви не є внесено до будь-якого урядового списку заборонених або обмежених сторін.

Відділення та відмова від прав

Роздільність

Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано недійсним або недійсним, таке положення буде змінено та інтерпретовано для досягнення цілей такого положення в максимально можливому обсязі відповідно до чинного законодавства, а інші положення залишаться в повній силі та чинності.

Відмова

За винятком випадків, передбачених у цій Угоді, невиконання права або вимога виконання зобов’язання за цими Умовами не впливає на здатність сторони реалізувати таке право чи вимагати такого виконання в будь-який час після цього, а також відмова від порушення не означає відмову від будь-яке наступне порушення.

Зміни до цих Умов використання

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови в будь-який час. Якщо перегляд суттєвий, ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити про це щонайменше за 30 днів до набуття чинності будь-якими новими умовами. Що є істотною зміною, буде визначено на Наш власний розсуд.

Продовжуючи отримувати доступ до нашого Сервісу або використовувати його після того, як ці зміни набудуть чинності, ви погоджуєтеся дотримуватися переглянутих умов. Якщо Ви не згодні з новими умовами, повністю або частково, припиніть використання веб-сайту та Сервісу.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо цих Умов використання, ви можете зв’язатися з нами: